Pronet Alarm Sistemleri – 0212 705 1 911

Ev Güvenliği

Home  >>  Ev Güvenliği

casa-anzianiEvinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi hem evinizi hırsızlardan korumanın ve maksimum güvenlik altına almanın bedeli, günde yalnızca 1 dolardan başlayan çok uygun fiyatlarla…

İŞTE GÜNDE 1 DOLAR KARŞILIĞINDA KAZANACAKLARINIZ

  • Evinize özel alarm sistemi donanımı
  • 7 gün/24 saat Pronet Alarm Merkezi Aboneliği
  • İnternet üzerinden anlık raporlama
  • Uygulamalı eğitim
  • Sınırsız Teknik Destek
  • Sınırsız Ürün Garantisi

EV ALARM SİSTEMLERİ

Sizin veya yakınınızın evine hırsız mı girdi?

Yoksa, artan soygunlara karşı önlem mi almak istiyorsunuz?

Çelik kapınızın yeterli olmadığını düşünüyor, öte yandan demir parmaklıklar arkasında hapis kalmak istemiyor musunuz?

İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, üstelik büyük bir konforla birlikte Pronet Alarm size getiriyor, üstelik günde sadece 1 dolara…

Ne yazık ki, ülkemizde hırsızlık ve soygun sürekli artıyor.

İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, kurmuş olduğu alarm sistemleri ile 130.000’i aşkın işyeri ve evin tercihi Pronet Alarm size getiriyor.

Evinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi, hem de evinizi hırsızlardan korumanın ve maksimum güvenlik altına almanın bedeli, günde yalnızca 1 dolardan başlayan çok uygun fiyatlarla…

5 KORUMALI GÜVENLİK PAKETİ

hırsızlıkHIRSIZLIK
Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Pronet Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.

yangınYANGIN
Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Pronet Alarm Merkezi’ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunu Pronet Alarm Merkezi’nin proaktif olarak fark etmesini, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

acil sağlıkACİL SAĞLIK
Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderebilirsiniz. Pronet Alarm Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.

gaz kaçağıGAZ KAÇAĞI
Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabbilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Pronet Alarm Merkezi sizi ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.

panikPANİK
Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Pronet Alarm Merkezi’ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Pronet Alarm Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.