Pronet Alarm Sistemleri – 0212 705 1 911

Neden PRONET?

Home  >>  Neden PRONET?

pronet-ailePronet, 15 yılı aşkın süredir, güvenlik sektöründe hizmet veren ve aynı zamanda sektöre yön veren bir güvenlik şirketidir. Sektörde, 180.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemiyle, tecrübe ve bilgi birikimini pazarda açık ara lider pozisyonunda olmasıyla kanıtlamaktadır.
Pronet tarafından kullanılan tüm cihazlar CE ve ilgili uluslararası standartlara uygundur. Alarm sistemleri konusunda dünyada lider konumda bulunan DSC ve GE firmalarının ürünleri kullanılmaktadır.

Evinize veya iş yerinize kurulacak olan alarm sistemleri, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır. Güvenlik uzmanlarımız, montaj öncesinde yaptıkları keşif esnasında, yaşam senaryonuza uygun bir alarm sisteminin detaylarını belirler ve dedektör seçimi buna göre yapılır.

7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Pronet Alarm Merkezi, alarm durumları dışında da alarm sisteminiz hakkında her türlü desteği alabileceğiniz bir çağrı merkezi olması özelliği ile Türkiye’de bir ilktir.

Pronet, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan teknik ekipleri ile nerede olursa olsun size maksimum güvenlik hizmeti sunar.